VDI Design

Uw beleving start hier

VDI Design is sinds 2007 specialist in kwalitatieve interieurmeubelen, keukens, badmeubelen, dressings en maatkasten. Wij zijn een ervaren team van 17 medewerkers, stuk voor stuk gepassioneerde mensen die u graag bijstaan met raad en daad! Naast een creatief team interieurachitecten, heeft VDI Design ook een eigen productieafdeling en een eigen plaatsingsdienst.

Kwaliteit, maatwerk, efficiëntie en service zijn de kernwaarden die wij nastreven bij het realiseren van uw interieur. Wij vervaardigen alles in ons eigen atelier met de grootste zorg. Kom gerust langs in onze showroom en laat uw droominterieur werkelijkheid worden. 

vdidesign 215

Vakmanschap

vdidesign 352

Dankzij onze jarenlange ervaring staan wij garant voor kwaliteit. De ontwerpen en realisaties van VDI Design weerspiegelen de dromen van onze klanten. Elk project is bijzonder en uniek. Al onze realisaties beginnen op een blanco blad en worden met één pen uitgetekend. Dit resulteert in een totaalconcept op maat van de klant.

Ieder onderdeel wordt tot in de details uitgewerkt. Van scharnier tot deur, van schroef tot ladekast. Geen enkel facet ontgaat ons team. De uitvoering gebeurt volledig in eigen atelier. Vervolgens zet onze eigen plaatsingsdienst de kroon op het werk. 

Zijn er bij het plaatsen van uw interieurproject werken als betegelen, vloeren, gryprocwerken of technische aanpassingen nodig, dan neemt VDI Design deze graag voor haar rekening. Ook daar hoeft u zich bij VDI Design geen zorgen om te maken.

ons team

wij staan paraat om uw project waar te maken

vdidesign 101

Vicky Moons
Zaakvoerster/ interieurarchitect
Vicky@vdidesign.be

vdidesign 114

Dirk Panis
Zaakvoerder/ CEO
Dirk@vdidesign.be

vdidesign 025

Liesbeth
Interieurarchitect
Liesbeth@vdidesign.be

vdidesign 038

Evelien
Assistente
Evelien@vdidesign.be

vdidesign 043

Peggy
Interieurarchitect
Peggy@vdidesign.be

vdidesign 068

Ingrid
Calculatie / planning
Ingrid@vdidesign.be

vdidesign 083

Flip
Ing. Productie
Fm@vdidesign.be

vdidesign 088

Monique
Boekhouding
Boekhouding@vdidesign.be

vdidesign 097

Tim
Productievoorbereiding
Tim@vdidesign.be

geïnteresseerd?

maak nu een afspraak online